Kategorie: Wszystkie | Ceramika | Decoupage | Dekoracje florystyczne | Haft
RSS
niedziela, 19 października 2014

Psiaka zrobiłam z wielką starannością i o dziwo zanim zdążyłam go wynieść z pracowni zgłosiło się dwóch kupców i do tego licytowali się. Było to dla mnie bardzo miłe zaskoczenie.

Niestety zdjęcie nie jest najlepszej jakości bo robione telefonem.

 

Psiak

czwartek, 11 września 2014

Niedawno miałam możliwość pierwszy raz w życiu bawić się w glinie. Lepiliśmy wałeczki z gliny a następnie budowało się z nich kształt. Zawsze myślałam że z gliny to się robi tylko na stole garncarskim a jednak nie. 

Poniżej zdjęcie jednej z moich prac, niestety zdjęcie słabej jakości, jest to sowo-potworzak przed wypaleniem. Mam nadzieję że przetrwa proces wypalania ( czasem się zdarza że prace wybuchają a skoro to moja pierwsza praca to wszystko może się zdarzyć).

 

Potworzak

środa, 19 lutego 2014

Ostatnio mam dużo pracy i jakoś nie mam czasu na wyszywanie oraz decoupage ale liczę na to że jak się wszystko unormuje to znów wrócę do mojego hobby. Zwłaszcza że jak zrobi się cieplej chciałabym iść na warsztaty z garncarstwa, jeszcze tego nigdy nie robiłam więc nie wiem czy uda mi się coś ładnego stworzyć ale liczę na zrobienie mini filiżanek do zielonej herbaty. W każdym razie zdam Wam relację z tego jak było. A teraz idę spać ;) 

19:18, onnemort
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 13 stycznia 2014

Ostatnio zrobiłam taki o to drewniany stojak na noże techniką decoupage :) 

Jednak trochę jestem zawiedziona gdyż stojak miał być uniwersalny jednak jak się okazało to nie wszystkie noże można wsadzić do tego stojaka. Najwyraźniej uniwersalność to pojęcie względne. 

Ozdobiłam go w kwiaty i zielone listki, po za tym że uniwersalny nie jest to i tak mi się podoba a Wam? 

stojak - Ribon

wtorek, 31 grudnia 2013

Wszystkim moim czytelnikom i osobą zaglądającym tu z przypadku życzę wszystkiego najlepszego w nowym roku, samych sukcesów zwłaszcza artystą. 

Udanej zabawy sylwestrowej, wiecie że w Hiszpanii zjada się jedno winogrono przy każdym uderzeniu zegara? 12 winogron ma zapewnić szczęście i pomyślność w Nowym Roku.

Znacie jeszcze jakieś ciekawe zwyczaje sylwestrowe? 

13:51, onnemort
Link Dodaj komentarz »
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 14

Ilość odwiedzin:

darmowy pit program

Babskie Hobby

Katalog stronKatalog stron

Katalog stron

Statystyki, katalog stron www, dobre i ciekawe strony internetowe

Zbierz jagódki i zarób sznureczki

Katalog stron

skocz.com - Najwiekszy Katalog Stron wwwZbierz pomarańcze i zarób sznureczki